UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Abc45 - Szkoła jest przepełniona tylko dlatego, że dyrekcja przyjmuje dzieci z poza rejonu nie patrząc na dobro dzieci i nauczycieli. Szatnie dla klas pierwszych to dramat. Budynek się nie powiększa a klas pierwszych przybywa. Przykre, że dyrekcja nie ogłasza naboru na konkretną liczbę dzieci, której jest w stanie zagwarantować dobre warunki na świetlicy, korytarzach w szatni. Gdyby odmawiała przyjęcia dużej liczby dzieci z poza rejonu to dzieci te rozmieszczone by były po innych placówkach w Elblągu gdzie w porównaniu z Sp16 jest utworzonych dużo mniej pierwszych klas. W SP 21 jaś 3 a w Sp16 5 klas. Dzieci spoza rejonu dojeżdżają do Sp16 to mogłyby dojeżdżać do innych placówek.

Rodzic 22221