UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niech ci radni bez radni spalarnię planują tam gdzie mieszkają, nie wyobrażam sobie większego smrodu itp.
Ktoś mało ważny
Niech ci radni bez radni spalarnię planują tam gdzie mieszkają, nie wyobrażam sobie większego smrodu itp.
Ktoś mało ważny