Wybrany wątek opinii
Odkad wladze przelejo KO to nasz region spotykaja same nieszczescia, powodzie, pozary, rosnace bezrobocie, drozyzna, szwindle w konkursach UM, i zaraza.
Do moderacji
Odpowiedz
14
15
Do moderacji
Odpowiedz
8
4
@rehot ropucha - I urojenia u wyznawców.
Do moderacji
Odpowiedz
2
2
@rehot ropucha - zapomniałeś czy nie chcesz pamiętać, co ci twoi wyprawiali więc wyluzuj i nie pogrążaj się, już wiesz?
Do moderacji
Odpowiedz
1
6
@rehot ropucha - "Odkad wladze przelejo KO" - ty głupoty wypisujesz bo posadki obiecanej nie masz. Przypomnij sobie jak za PIS ceny rosły 20-30% tygodniowo - to była zaraza
Do moderacji
Odpowiedz
8
8
@rehot ropucha - i ty w pakiecie
Do moderacji
Odpowiedz
1
2