UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@rehot ropucha - "Odkad wladze przelejo KO" - ty głupoty wypisujesz bo posadki obiecanej nie masz. Przypomnij sobie jak za PIS ceny rosły 20-30% tygodniowo - to była zaraza
@rehot ropucha - "Odkad wladze przelejo KO" - ty głupoty wypisujesz bo posadki obiecanej nie masz. Przypomnij sobie jak za PIS ceny rosły 20-30% tygodniowo - to była zaraza