UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@rehot ropucha - "Odkad wladze przelejo KO" - ty głupoty wypisujesz bo posadki obiecanej nie masz. Przypomnij sobie jak za PIS ceny rosły 20-30% tygodniowo - to była zaraza


Anuluj