UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Odkad wladze przelejo KO to nasz region spotykaja same nieszczescia, powodzie, pozary, rosnace bezrobocie, drozyzna, szwindle w konkursach UM, i zaraza.
rehot ropucha
Odkad wladze przelejo KO to nasz region spotykaja same nieszczescia, powodzie, pozary, rosnace bezrobocie, drozyzna, szwindle w konkursach UM, i zaraza.
rehot ropucha