UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Odkad wladze przelejo KO to nasz region spotykaja same nieszczescia, powodzie, pozary, rosnace bezrobocie, drozyzna, szwindle w konkursach UM, i zaraza.

rehot ropucha

Anuluj