Wybrany wątek opinii

Wielki problem, olsztynkowo już dawno utwardziło pas startowy na Dajtkach, mimo że mają o wiele mniejszy aerodrom, a tu wielki problem- widocznie nie ma pozwolenia z grajdołu. Ręce opadają jak to traktuje nasz Elbląg.
Truso (2026.02.24)
@Truso - A ja bym chciał lotnisko w Milejewie, albo w Pogrodziu!
(2026.02.24)
Powrót do komentarzy