Wybrany wątek opinii
Wielki problem, olsztynkowo już dawno utwardziło pas startowy na Dajtkach, mimo że mają o wiele mniejszy aerodrom, a tu wielki problem- widocznie nie ma pozwolenia z grajdołu. Ręce opadają jak to traktuje nasz Elbląg.
Do moderacji
Odpowiedz
5
4
@Truso - A ja bym chciał lotnisko w Milejewie, albo w Pogrodziu!
Do moderacji
Odpowiedz
1
2