UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wielki problem, olsztynkowo już dawno utwardziło pas startowy na Dajtkach, mimo że mają o wiele mniejszy aerodrom, a tu wielki problem- widocznie nie ma pozwolenia z grajdołu. Ręce opadają jak to traktuje nasz Elbląg.
Truso