UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wielki problem, olsztynkowo już dawno utwardziło pas startowy na Dajtkach, mimo że mają o wiele mniejszy aerodrom, a tu wielki problem- widocznie nie ma pozwolenia z grajdołu. Ręce opadają jak to traktuje nasz Elbląg.

Truso

Anuluj