UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wielki problem, olsztynkowo już dawno utwardziło pas startowy na Dajtkach, mimo że mają o wiele mniejszy aerodrom, a tu wielki problem- widocznie nie ma pozwolenia z grajdołu. Ręce opadają jak to traktuje nasz Elbląg.

Truso