Wybrany wątek opinii

Lotnisko w granicach miasta😱. Za spokojnie się Wam żyje. Więcej zgiełku i huku potrzeba?Wystarczy jeden kukuryżnik i już mamy dość
(2026.02.24)
Tak. Lata taki jeden bombowiec od wiosny do jesieni. I kręci kółka nad Elblągiem z tym swoim buczeniem. Poleciałby gdzieś dalej : Kaliningrad albo Mińsk...
Miecio (2026.02.24)
Powrót do komentarzy