UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Lotnisko w granicach miasta😱. Za spokojnie się Wam żyje. Więcej zgiełku i huku potrzeba?Wystarczy jeden kukuryżnik i już mamy dość
Lotnisko w granicach miasta😱. Za spokojnie się Wam żyje. Więcej zgiełku i huku potrzeba?Wystarczy jeden kukuryżnik i już mamy dość