UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tak. Lata taki jeden bombowiec od wiosny do jesieni. I kręci kółka nad Elblągiem z tym swoim buczeniem. Poleciałby gdzieś dalej : Kaliningrad albo Mińsk...

Miecio

Anuluj