UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tak. Lata taki jeden bombowiec od wiosny do jesieni. I kręci kółka nad Elblągiem z tym swoim buczeniem. Poleciałby gdzieś dalej : Kaliningrad albo Mińsk...
Miecio
Tak. Lata taki jeden bombowiec od wiosny do jesieni. I kręci kółka nad Elblągiem z tym swoim buczeniem. Poleciałby gdzieś dalej : Kaliningrad albo Mińsk...
Miecio