Wybrany wątek opinii

W tym miasteczku to są same marzenia hahaha trzeci most, porcik samorządowy, dokończenie pogłębienia rzeki Elbląg, ul. Wschodnia, stadion lekkoatletyczny na Krakusa, stadion na Agrikola, zbiornik retencyjny itd
(2026.02.24)
I całkiem spora grupa bezradnych maruderów. Elbląg jest miastem nie miasteczkiem, a tobie brak rozumku.
(2026.02.24)
Powrót do komentarzy