Wybrany wątek opinii
W tym miasteczku to są same marzenia hahaha trzeci most, porcik samorządowy, dokończenie pogłębienia rzeki Elbląg, ul. Wschodnia, stadion lekkoatletyczny na Krakusa, stadion na Agrikola, zbiornik retencyjny itd
Do moderacji
Odpowiedz
23
7
I całkiem spora grupa bezradnych maruderów. Elbląg jest miastem nie miasteczkiem, a tobie brak rozumku.
Do moderacji
Odpowiedz
3
8