UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

W tym miasteczku to są same marzenia hahaha trzeci most, porcik samorządowy, dokończenie pogłębienia rzeki Elbląg, ul. Wschodnia, stadion lekkoatletyczny na Krakusa, stadion na Agrikola, zbiornik retencyjny itd