UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W tym miasteczku to są same marzenia hahaha trzeci most, porcik samorządowy, dokończenie pogłębienia rzeki Elbląg, ul. Wschodnia, stadion lekkoatletyczny na Krakusa, stadion na Agrikola, zbiornik retencyjny itd


Anuluj