UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W tym miasteczku to są same marzenia hahaha trzeci most, porcik samorządowy, dokończenie pogłębienia rzeki Elbląg, ul. Wschodnia, stadion lekkoatletyczny na Krakusa, stadion na Agrikola, zbiornik retencyjny itd