Wybrany wątek opinii

Może ten odcinek powinien być dwukierunkowy skoro jest taka potrzeba a nie służy jako parking dla aut. Samochody ludzie powinni trzymać na swoich posesjach.
jaa2587 (2026.02.24)
@jaa2587 - Wystarczy że ty masz dwubiegunowość !
(2026.02.24)
@jaa2587 - Dokładnie.
(2026.02.24)
@jaa2587 - No dokładnie, gdzie tu ekologia żeby robić ogromne koło żeby dojechać do domu. Ten kto stawiał ten znak niech się wynosi z urzędu.
Pok (2026.02.24)
@jaa2587 - Przy tych budynkach wielorodzinnych nie ma innej możliwości parkowania. Budynki nie mają "własnych posesji"
(2026.02.26)
Powrót do komentarzy