Wybrany wątek opinii
Może ten odcinek powinien być dwukierunkowy skoro jest taka potrzeba a nie służy jako parking dla aut. Samochody ludzie powinni trzymać na swoich posesjach.
Do moderacji
Odpowiedz
27
15
@jaa2587 - Wystarczy że ty masz dwubiegunowość !
Do moderacji
Odpowiedz
0
6
@jaa2587 - Dokładnie.
Do moderacji
Odpowiedz
1
2
@jaa2587 - No dokładnie, gdzie tu ekologia żeby robić ogromne koło żeby dojechać do domu. Ten kto stawiał ten znak niech się wynosi z urzędu.
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
@jaa2587 - Przy tych budynkach wielorodzinnych nie ma innej możliwości parkowania. Budynki nie mają "własnych posesji"
Do moderacji
Odpowiedz
0
0