UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Może ten odcinek powinien być dwukierunkowy skoro jest taka potrzeba a nie służy jako parking dla aut. Samochody ludzie powinni trzymać na swoich posesjach.

jaa2587

Anuluj