UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@jaa2587 - Przy tych budynkach wielorodzinnych nie ma innej możliwości parkowania. Budynki nie mają "własnych posesji"
@jaa2587 - Przy tych budynkach wielorodzinnych nie ma innej możliwości parkowania. Budynki nie mają "własnych posesji"