UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

i niech mi ktoś powie, że nie ma pracy w Elblągu? Praca jest... tylko pracować się nie chce.... Tak zwani "etatowi bezrobotni"... ciekawe ile to %? No ale zaraz wyłonią się trole PiS i zaczną skomleć jak to źle i niedobrze; ) Oni już tak mają... natury zła nie zmienisz :D