UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Też pytam co z ulicą Garnizonową? Dzieciaki po ciemku do szkoły chodzić muszą po drodze z płyt od 40lat. Wygrała ulica swego czasu Budżet Obywatelski i nic nie zrobili zgodnie propozycją oświetlenia i chodnika. A co do Saperów to chodnik też zrobią w końcu przy Urzędzie Pracy i Starostwie? Nogi połamać można.
Garnizon