UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Też pytam co z ulicą Garnizonową? Dzieciaki po ciemku do szkoły chodzić muszą po drodze z płyt od 40lat. Wygrała ulica swego czasu Budżet Obywatelski i nic nie zrobili zgodnie propozycją oświetlenia i chodnika. A co do Saperów to chodnik też zrobią w końcu przy Urzędzie Pracy i Starostwie? Nogi połamać można.

Garnizon