UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Fffa - Przecież prawie jest. Jedziesz przez Saperów i już jesteś na Kościuszki. Potem już z górki!
Słonina bimbalina
@Fffa - Przecież prawie jest. Jedziesz przez Saperów i już jesteś na Kościuszki. Potem już z górki!
Słonina bimbalina