UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Czy ilość startów i lądowań w nocy, które mają się zwiększyć... będzie uciążliwe dla bloków przy Częstochowskiej i Legionów..... - helikopter w nocy przy podejściu do lądowania nie jest chyba cichy..... ????

Maria 1963