UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czy ilość startów i lądowań w nocy, które mają się zwiększyć... będzie uciążliwe dla bloków przy Częstochowskiej i Legionów..... - helikopter w nocy przy podejściu do lądowania nie jest chyba cichy..... ????
Maria 1963