UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czy ilość startów i lądowań w nocy, które mają się zwiększyć... będzie uciążliwe dla bloków przy Częstochowskiej i Legionów..... - helikopter w nocy przy podejściu do lądowania nie jest chyba cichy..... ????

Maria 1963

Anuluj