UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Helikopter powinien mieć lądowisko na dachu szpitala - tak jak to jest w innych szpitalach. Wtedy chorego do windy i SOR lub inne oddziały. To by skróciło ten tak ważny czas. Teraz z samolotu do szpitala musi być ''przerzucony'' karetką co znacznie wydłuża ten cenny CZAS.