UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Helikopter powinien mieć lądowisko na dachu szpitala - tak jak to jest w innych szpitalach. Wtedy chorego do windy i SOR lub inne oddziały. To by skróciło ten tak ważny czas. Teraz z samolotu do szpitala musi być ''przerzucony'' karetką co znacznie wydłuża ten cenny CZAS.