Wybrany wątek opinii
Ale trzeba być pi.... ą żeby z nożem chodzić po ulicy Nowe pokolenie
Do moderacji
Odpowiedz
25
3
@Zielarski - Słusznie należy chodzić z pistoletem. Kiedyś wystarczyło patusowi dać w zęby i było po sprawie. A teraz to patusy zabijają, a sędziowie wydają głupie wyroki. Ostatnie lata elbląskiego sądownictwa to pasmo takiego właśnie wyrocznictwa. I z tego powodu tym miastem i okolicznymi wioskami chwilowo nikt nie rządzi, a ojcowie chrzestni się zestarzeli....
Do moderacji
Odpowiedz
16
1