Wybrany wątek opinii

Ale trzeba być pi.... ą żeby z nożem chodzić po ulicy Nowe pokolenie
Zielarski (2026.02.14)
@Zielarski - Słusznie należy chodzić z pistoletem. Kiedyś wystarczyło patusowi dać w zęby i było po sprawie. A teraz to patusy zabijają, a sędziowie wydają głupie wyroki. Ostatnie lata elbląskiego sądownictwa to pasmo takiego właśnie wyrocznictwa. I z tego powodu tym miastem i okolicznymi wioskami chwilowo nikt nie rządzi, a ojcowie chrzestni się zestarzeli....
(2026.02.14)
Powrót do komentarzy