UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Zielarski - Słusznie należy chodzić z pistoletem. Kiedyś wystarczyło patusowi dać w zęby i było po sprawie. A teraz to patusy zabijają, a sędziowie wydają głupie wyroki. Ostatnie lata elbląskiego sądownictwa to pasmo takiego właśnie wyrocznictwa. I z tego powodu tym miastem i okolicznymi wioskami chwilowo nikt nie rządzi, a ojcowie chrzestni się zestarzeli....