UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Zielarski - Słusznie należy chodzić z pistoletem. Kiedyś wystarczyło patusowi dać w zęby i było po sprawie. A teraz to patusy zabijają, a sędziowie wydają głupie wyroki. Ostatnie lata elbląskiego sądownictwa to pasmo takiego właśnie wyrocznictwa. I z tego powodu tym miastem i okolicznymi wioskami chwilowo nikt nie rządzi, a ojcowie chrzestni się zestarzeli....