Wybrany wątek opinii
Została zatrzymana tylko za to że była pijana ?
Do moderacji
Odpowiedz
2
14
@Nowe prawo? - No a Ty myślący jesteś? Nie ma sztywnych ram prawa co do promili, w ocenie służb była tak nietrzeźwa, że kwalifikacja była na dołek. W miejsce dawno pozamykanych izb wytrzeźwień trzeźwiejesz w areszcie.
Do moderacji
Odpowiedz
2
1