UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Nowe prawo? - No a Ty myślący jesteś? Nie ma sztywnych ram prawa co do promili, w ocenie służb była tak nietrzeźwa, że kwalifikacja była na dołek. W miejsce dawno pozamykanych izb wytrzeźwień trzeźwiejesz w areszcie.


Anuluj