UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Nowe prawo? - No a Ty myślący jesteś? Nie ma sztywnych ram prawa co do promili, w ocenie służb była tak nietrzeźwa, że kwalifikacja była na dołek. W miejsce dawno pozamykanych izb wytrzeźwień trzeźwiejesz w areszcie.