UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Miasto zarządzane przez amatorów i karierowiczów z nadania partyjnego z partii na której czele stoi człowiek który panicznie walczył o obalenie rządu Jana Olszewskiego w obawie przed dekomunizacja i ujawnianiem ubeków i sbekow więc jak tu ma być dobrze?

Polexit