UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Miasto zarządzane przez amatorów i karierowiczów z nadania partyjnego z partii na której czele stoi człowiek który panicznie walczył o obalenie rządu Jana Olszewskiego w obawie przed dekomunizacja i ujawnianiem ubeków i sbekow więc jak tu ma być dobrze?
Polexit