UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Ppp - Wszędzie widzicie ronda, ale tego, że ludzie nie potrafią na nie wjechać - już nie widzicie haha Nie wiem czy zauważyłeś, ale przed każdym rondem w Elblągu zawsze są kilometrowe korki, bo ludzie mają problem z płynnym wjazdem. Co niektórzy boją się wjechać, ustępują autom, które jeszcze na rondo nie wjechały, hamują przed pustym rondem, nie wspomnę już tego, że tylko co któryś wrzuci kierunkowskaz co również powoduje, że stoisz jak tuman i czekasz jak przejedzie, gdzie tymczasem odbił wcześniej, a ty już dawno mogłeś przejechać... Rondo zawsze weryfikuje kierowców i pokazuje tych, którzy za kółko nigdy nie powinni wsiadać heh
Mateo44