UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Panie mieszkaniec, liczba ludzi w Elblągu spada na łeb na szyję. Zakłady się zamykają lub przenoszą. O jakich korkach pan piszesz? Zaraz tu będzie jak w Czarnobylu.

Realista.

Anuluj