UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Panie mieszkaniec, liczba ludzi w Elblągu spada na łeb na szyję. Zakłady się zamykają lub przenoszą. O jakich korkach pan piszesz? Zaraz tu będzie jak w Czarnobylu.
Realista.
Panie mieszkaniec, liczba ludzi w Elblągu spada na łeb na szyję. Zakłady się zamykają lub przenoszą. O jakich korkach pan piszesz? Zaraz tu będzie jak w Czarnobylu.
Realista.