UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ciekawe jakie "filmowe rolki" będzie nagrywał nowy komendant? Życzę mu trzeźwego spojrzenia na sprawy kadrowe. Budynek przy Al. Tysiąclecia oraz Królewickiej dobrze byłoby przewietrzyć i odświeżyć - dosłownie i metaforycznie. Natomiast odsunięty od pełnienia obowiązków powinien być również bohater filmiku z Tolkmicka. Za to jakiego języka używa, za to jak wyraża się o swojej pracy oraz swoich obowiązkach służbowych oraz przełożonych. Jeśli takich mamy policjantów to jacy są ci których ci policjanci ścigają? Policjant powinien świecić przykładem, przecież nie ma przymusu żeby tam pracować. Nie masz kwalifikacji, nerwy ci puszczają - idź z Bogiem szukaj łatwiejszej roboty. Tyle w temacie