Wybrany wątek opinii

będzie notka o postępie prac o oliwierze bartosiku z robotnicznej co go przy smietniku gazem i pałka potraktowali?
(2026.02.11)
Z szacunku do innych imię i nazwisko pisze się z wielkiej litery. Dlaczego ujawniasz czyjeś dane osobowe, ktoś uprawnił ciebie do tego?
(2026.02.11)
Imię i nazwisko zmarłego to nie są dane osobowe, fakt powinno być napisane z wielkich liter. Jeśli były by to dane osobowe na cmentarzach groby musiały by wyglądać całkowicie inaczej.
okoniowaty (2026.02.11)
Powrót do komentarzy