UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Z szacunku do innych imię i nazwisko pisze się z wielkiej litery. Dlaczego ujawniasz czyjeś dane osobowe, ktoś uprawnił ciebie do tego?
Z szacunku do innych imię i nazwisko pisze się z wielkiej litery. Dlaczego ujawniasz czyjeś dane osobowe, ktoś uprawnił ciebie do tego?