UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Imię i nazwisko zmarłego to nie są dane osobowe, fakt powinno być napisane z wielkich liter. Jeśli były by to dane osobowe na cmentarzach groby musiały by wyglądać całkowicie inaczej.

okoniowaty

Anuluj