UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Imię i nazwisko zmarłego to nie są dane osobowe, fakt powinno być napisane z wielkich liter. Jeśli były by to dane osobowe na cmentarzach groby musiały by wyglądać całkowicie inaczej.
okoniowaty
Imię i nazwisko zmarłego to nie są dane osobowe, fakt powinno być napisane z wielkich liter. Jeśli były by to dane osobowe na cmentarzach groby musiały by wyglądać całkowicie inaczej.
okoniowaty