Wybrany wątek opinii

Dziwne 10 dni do meczu a już biadolenie że się go nie da rozegrać. Mam pytanie, po co w takim razie w Olsztynie jest podgrzewaną murawa? Aby sobie była? Jak ją mają i nie są w stanie przygotować boiska do gry to walkower dla Olimpii i tyle w temacie.
(2026.02.11)
Zazdrościsz ? Lepiej jest, nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.
(2026.02.11)
Po co podgrzewana trawa? - no chyba nie włączą jej dla tych cienkich kopaczy - jeszcze się rozsiądą I będą tyłki grzać- w ramach rozgrzewki dać każdemu łopaty I w pół godziny śniegu nie ma- widziałem taki obrazek na Wyspach Owczych - tam grają amatory, ale czy nasi zawodowcy potrafią coś takiego. W mieście jak chodniki nie odśnieżone to chcą karać, Dlaczego nie karają klubu który nie potrafi zrobić tak prostej rzeczy i odśnieżyć, hrabiostwo czeka aż ktoś za nich to zrobi- nieudacznictwo widoczne na każdym kroku.. po co są tacy ludzie w klubie, którzy nic nie mogą I nie potrafią. Forma jest- boisko, tylko w treści nie ma nic co z nim robić.
???.! (2026.02.22)
Powrót do komentarzy