UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Po co podgrzewana trawa? - no chyba nie włączą jej dla tych cienkich kopaczy - jeszcze się rozsiądą I będą tyłki grzać- w ramach rozgrzewki dać każdemu łopaty I w pół godziny śniegu nie ma- widziałem taki obrazek na Wyspach Owczych - tam grają amatory, ale czy nasi zawodowcy potrafią coś takiego. W mieście jak chodniki nie odśnieżone to chcą karać, Dlaczego nie karają klubu który nie potrafi zrobić tak prostej rzeczy i odśnieżyć, hrabiostwo czeka aż ktoś za nich to zrobi- nieudacznictwo widoczne na każdym kroku.. po co są tacy ludzie w klubie, którzy nic nie mogą I nie potrafią. Forma jest- boisko, tylko w treści nie ma nic co z nim robić.

???.!

Anuluj