UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Dziwne 10 dni do meczu a już biadolenie że się go nie da rozegrać. Mam pytanie, po co w takim razie w Olsztynie jest podgrzewaną murawa? Aby sobie była? Jak ją mają i nie są w stanie przygotować boiska do gry to walkower dla Olimpii i tyle w temacie.