UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@pozytywny-elblążanin - Nareszcie jakaś mądra opinia. Nasi mieszkańcy to wieczni narzekacze. Nic miasto nie robi - źle, robi coś - też źle. Nie urodził się jeszcze ktoś taki, kto by dogodził wszystkim.

Ewa.M.

Anuluj