UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@pozytywny-elblążanin - Nareszcie jakaś mądra opinia. Nasi mieszkańcy to wieczni narzekacze. Nic miasto nie robi - źle, robi coś - też źle. Nie urodził się jeszcze ktoś taki, kto by dogodził wszystkim.
Ewa.M.