Wybrany wątek opinii

Dlatego wyprowadzam się z Elbląga. Ile możnaa. Albo najniższa krajowa i traktowanie jak psa albo bezroboci
(2026.02.09)
Bo Elbląg to "eldorado" dla wszelakich Januszy biznesy i ordynarnych, wulgarnych cwaniaczków szukających za najniższą krajową i MEGA wymaganiami. Dobrze że jest ta S7 i wielu mieszkańców pracuje w 3 city.
(2026.02.09)
Powrót do komentarzy