UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dlatego wyprowadzam się z Elbląga. Ile możnaa. Albo najniższa krajowa i traktowanie jak psa albo bezroboci
Dlatego wyprowadzam się z Elbląga. Ile możnaa. Albo najniższa krajowa i traktowanie jak psa albo bezroboci