UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bo Elbląg to "eldorado" dla wszelakich Januszy biznesy i ordynarnych, wulgarnych cwaniaczków szukających za najniższą krajową i MEGA wymaganiami. Dobrze że jest ta S7 i wielu mieszkańców pracuje w 3 city.
Bo Elbląg to "eldorado" dla wszelakich Januszy biznesy i ordynarnych, wulgarnych cwaniaczków szukających za najniższą krajową i MEGA wymaganiami. Dobrze że jest ta S7 i wielu mieszkańców pracuje w 3 city.