UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bo Elbląg to "eldorado" dla wszelakich Januszy biznesy i ordynarnych, wulgarnych cwaniaczków szukających za najniższą krajową i MEGA wymaganiami. Dobrze że jest ta S7 i wielu mieszkańców pracuje w 3 city.


Anuluj