UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Przecież to proste wraca twusk wraca bezrobocie. Ale ja widzę na ulicach coraz więcej uśmiechniętych ludzi... W telewizjach rządowych ważne to co robi Tramp że Bąkiewicz że Ziobro... a o upadających firmach zwalnianych pracownikach o bezrobociu cisza.