UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Przecież to proste wraca twusk wraca bezrobocie. Ale ja widzę na ulicach coraz więcej uśmiechniętych ludzi... W telewizjach rządowych ważne to co robi Tramp że Bąkiewicz że Ziobro... a o upadających firmach zwalnianych pracownikach o bezrobociu cisza.