UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przecież to proste wraca twusk wraca bezrobocie. Ale ja widzę na ulicach coraz więcej uśmiechniętych ludzi... W telewizjach rządowych ważne to co robi Tramp że Bąkiewicz że Ziobro... a o upadających firmach zwalnianych pracownikach o bezrobociu cisza.


Anuluj