Wybrany wątek opinii

Prośba do redaktora który wybiera fragmenty do tej kolumny. Napisz jeśli znajdziesz kiedyś czy komuniści uciekali do innych krajów przed sprawiedliwością jak to robią pisokomunisci
Wstyd i hańba (2026.02.08)
@Wstyd i hańba - W porównaniu do pisowców komuniści to było dobrzy ludzie
(2026.02.09)
Powrót do komentarzy