UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Prośba do redaktora który wybiera fragmenty do tej kolumny. Napisz jeśli znajdziesz kiedyś czy komuniści uciekali do innych krajów przed sprawiedliwością jak to robią pisokomunisci

Wstyd i hańba

Anuluj